Nasz sekret - technologia

loudsoft.png

Tworząc nowatorskie głośniki i zwrotnice wykorzystujemy  jeden z najbardziej zaawansowanych systemów akustycznych – Loudsoft. 

Technologia (software&hardware) ta jest wykorzystywana przez najważniejsze firmy branży audio – od Apple po Seas'a.

Jesteśmy jedyną polską firmą która zaimplementowała to innowacyjne narzędzie.

Projektowanie głośników

System Loudsoft umożliwia przeprowadzenie symulacji głośnika oraz każdego jego elementu z osobna. Nie musimy tracić czasu i pieniędzy na tworzenie kosztochłonnych prototypów by sprawdzić jak działają głośniki oraz czy odpowiadają naszym oczekiwaniom i oczekiwaniom naszych klientów. 

Symulacja a rzeczywistość ?

Każdy głośnik, membrana, układ magnetyczny jest projektowany w systemie Loudsoft. Odchylenie symulacji od rzeczywistości jest tak niewielkie że zazwyczaj wykonany prototyp gwarantuje już na wstępie wysoką jakość. Dysponujemy również biblioteką setek różnorodnych materiałów pozwalających na kreowanie wielu wariacji naszych produktów. Elastyczność wobec klientów którzy mają różne oczekiwania oraz potrzebują produkt "na już" to nasza cecha rozpoznawcza.

Kontrola jakości

Wdrożony proces projektowo-produkcyjny obejmuje również zaawansowany system kontroli jakości. Gwarantujemy naszym klientom 100% powtarzalności naszych produktów. W niecałe 3 sekundy rozpoznajemy wszyskie cechy i parametry głośnika. 

Zmieniając symulacje w rzeczywistość

Bieżąca produkcja odbywa się przy wykorzystaniu zaawansowanego parku maszynowym – tokarki, prasy hydrauliczne, narzędzia do nawijania cewek. Obecnie pracujemy nad zbudowaniem stołów obrotowych uzbrojonych w automatyczne ramiona. Naszym celem jest pełna automatyzacja produkcji. 

Film z lewej prezentuje proces produkcji elementów układu magnetycznego. 

22 451 02 06

©2018 by Tonemine.